A A
RSS
Follow on Twitter

Arçelik’ten Yeni Mutfak Modeli 2012 

 
Reklam

ARÇELİK’ten yeni bir mutfak modeli ve mutfak modülleri üretmeye hazırlanıyor.

Aldığımız bilgilere göre 2012 yılında satışa sunulması beklenen mutfak modelleri ve mutfak modülleri çok fonksiyonlu. Üç kapılı buzdolabı, ankastre buzdolabının yanı sıra bu mutfak modelinde mutfak tezgahının içine gömülü daha modern ve daha kullanışlı buzdolapları olacak.

Tasarruflu bu buzdolaplarında gıdalarınızı nem oranı koruma, ısı derecesini gıdaya ve sebzeye göre otomatik olarak ayarlayan buzdolapları işinizi kolaylaştıracak.

ve dolapları adı verilen bu yeni mutfak modeli yurt dışına da ihraç ediliyor.

2012 ARÇELİK MUTFAK MODELLERİ

arçelik akıllı mutfak modeli

arçelik akıllı mutfak modeli

arcelik akilli mutfak

arcelik akilli mutfak

ankastre buzdolabı

ankastre buzdolabıEtiketler: , , , , ,

Yorum Gnder

ahşap koltuk anahtarlık anahtar rafı ankastre ocak bahçe koltuğu bahçeli ev banyo dekorasyon fikirleri beyaz dekorasyonlu ev beyaz dekorlu ev beyaz ev beyaz mutfak daire iç dekorasyonu davlumbaz dekorasyonlu ev dekoratif koltuk depreme dayanıklı evler ev tasarımı eğlenceli koltuk farkli koltuk tasarımları farklı koltuk farklı koltuklar genç odası gözlük rafı güzel ev dekoru havuz koltuğu havuzlu villa ilginç koltuk ilginç koltuklar kitaplık tasarımı koltuklu şezlong lüks daire dekorasyonu mavi genç odası modern banyo dekorasyonu modern daire modern davlumbaz modern evler modern kitaplık modern koltuk modern mutfak modern yastık yatak odasi lambaları yatak odası dekorasyonu ünlü evleri üçgen çatılı ev ısıtmalı fondü seti