A A
RSS
Follow on Twitter

Modern Siyah & Beyaz İç Dekorasyon 

 
Reklam

Letonya’da hizmet veren ERGES adlı tasarım şirketinin yöneticisi ve tasarım direktörü ve aynı zamanda iç mimar olan Riga Kostarika tarafından tasarlandı…

Siyah – beyaz iç dekorasyonlu evin baş mimarı ve yaratıcısının tasarım hakkındaki yazısını aşağıda okuyabilirsiniz.

Bu Daire tasarımını ve iç dekorasyonunu bir genç kadın için hazırladık. Genç ve güzel bir kadının evinin nasıl olabileceği hakkında araştırmalar da yaptık. Ve tabii ki öncelikle onunla ön görüşmelerimiz oldu, sevdiği renkleri, sevdiği kıyafetleri ve sevdiği yemekleri ve hatta sevdiği ve sevmediği arkadaşlarının giyim tarzına kadar her şeyi öğrendik ve şekilde bu evin dekorasyonunu şekillendirdik.

Aslında aklımızda tasarıma göre Dairenin alanı küçük geldi ve küçük daire olunca da dekorasyon fikirlerimizden biraz da olsa ödün vermek zorunda kaldık ve fakat yine de çok şık ve modern bir iç dekorasyon yaptığımıza inanıyorum.

Genç bayanın Yalnız yaşayacağını bildiğimizden sadece onun zevkine ve tarzına göre aksesuarlar kullandık. Beyaz leylak tonlarını vurgulayan objeler ve aksesuarların yanında duvar rengini de beyaz leylak rengi yaptık. Bu renk huzur veren bir renk ve ses yalıtımı konusunda oldukça işlevsel bir renktir.

Zemin seçimi yaparken de çok düşündük ve Düzgün zemin düzeyi ki duvar boyalarına ve aksesuarlarla aynı uyum olmasına özen gösterdik.

Lake mobilyalar tercih ettik ki en uygun olan da buydu… Lake mobilyalar diğer mobilyalara göre daha uygun ve daha hijyendir. Hem modern bir görünüm hem de konforlu bir mobilya dekorasyonu elde ettik.

Dekorasyonda En zorlandığımız oda da Yatak odası oldu. Sıcak bir yatak odası yaratmak için günlerce düşündük ve genç bayanın fikirlerini aldık. Nasıl arzu ettiğini nasıl olmasını istediğini konuştuk vs. ve sonuç olarak yumuşak tonlu ama sıcak bir yatak odası dekorasyonu elde ettik.

Aydınlatma konusuna gelince doğal aydınlanmadan yararlandık ve ayrıca led ışıklı bir aydınlatma sisteminde karar kıldık.

Cam ve cam aksesuarlarına gelince de bu seçimi sadece ev sahibine bıraktık…

Umarım beğenirsiniz.

siyah beyaz iç dekorasyon

siyah beyaz iç dekorasyon

genç kadın için dekorasyon fikirleri

genç kadın için dekorasyon fikirleri

lüks dekorasyon

lüks dekorasyon

yalnız yaşayan kadın içiN dekorasyoN modeli

yalnız yaşayan kadın içiN dekorasyoN modeli

modern mutfak modeli

modern mutfak modeli

camlı masa modeli

camlı masa modeliEtiketler: , , , , , , ,

Yorum Gnder

ahşap koltuk anahtarlık anahtar rafı ankastre ocak bahçe koltuğu bahçeli ev banyo dekorasyon fikirleri beyaz dekorasyonlu ev beyaz dekorlu ev beyaz ev beyaz mutfak daire iç dekorasyonu davlumbaz dekorasyonlu ev dekoratif koltuk depreme dayanıklı evler ev tasarımı eğlenceli koltuk farkli koltuk tasarımları farklı koltuk farklı koltuklar genç odası gözlük rafı güzel ev dekoru havuz koltuğu havuzlu villa ilginç koltuk ilginç koltuklar kitaplık tasarımı koltuklu şezlong lüks daire dekorasyonu mavi genç odası modern banyo dekorasyonu modern daire modern davlumbaz modern evler modern kitaplık modern koltuk modern mutfak modern yastık yatak odasi lambaları yatak odası dekorasyonu ünlü evleri üçgen çatılı ev ısıtmalı fondü seti